Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: AGENA Reality s.r.o. » Prodej stavebního pozemku u lesa v obci Vysoký Újezd u Prahy

Prodej stavebního pozemku u lesa v obci Vysoký Újezd u Prahy, Ev.č.: 21180

RD Vysoky Ujezd (3)
IMG_2308
RD Vysoky Ujezd (1)
RD Vysoky Ujezd (2)
IMG_2292
IMG_2298
IMG_2315

Kontaktujte makléře

Tomáš HeyrovskýTomáš Heyrovský
+420 606 668 704
+420 775 604 775
[email protected]
IČ: 70136581
AGENA Reality s.r.o.AGENA Reality s.r.o.
Pod radnicí 1328/1
Praha - Košíře
+420 775 604 775
[email protected]
Cena13 900 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVe Višňovce, Vysoký Újezd
OkresBeroun
Plocha pozemku1.800 m²
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Jestli jste vždycky snili o bydlení na polosamotě, přímo u lesa a studánky, máte právě teď šanci si svůj sen splnit. Stačí si postavit dům podle svých představ a začít si užívat klidu a krás uprostřed lesů a luk. Kromě skvělých výhledů do okolní přírody tu na vás čeká i možnost si zahrát golf nebo jízdy na koních...

Pozemek s platným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu, který je součástí nové zástavby obce Vysoký Újezd rozkládající se asi 10 km od okraje Prahy.

Projektová dokumentace počítá s dvoupodlažním moderním domem . Zastavitelnost pozemku je 30 %.

Vynikající dostupnost autem, 6 minut na D5, 10 minut na Pražský okruh, 15 minut do Berouna a pražského Zličína, 30 minut do centra Prahy. Autobusem se dostanete za 35 minut na Zličín, kde již naleznete stanici metra a další spoje Pražské integrované dopravy. V obci se nachází mateřská a základní škola, dětské hřiště, pošta, restaurace, potraviny a další obchody se základními potřebami pro domácnost. Obec  však počítá s rozšířením a zkvalitněním občanské vybavenosti lokality. V sousedních obcích naleznete také lékařské ordinace a lékárny. Nedaleký Beroun disponuje školami, úřady a množstvím obchodů a společenského vyžití. V okrajové pražské části Zličín naleznete Ikeu a obchodní centrum Metropole Zličín s kinem, restauracemi a řadou obchodů.

Lokalita vyniká rychlým dopravním spojením do Prahy a díky umístění Golfového hřiště Albatross, jednoho z TOP5 5 nejlepších pořadatelů European Tour, a rozsáhlé občanské vybavenosti bude jen nadále zvyšována hodnota Vaší nemovitosti v průběhu let. Žijte život, jaký si Vaše rodina opravdu zaslouží.

K pozemku je vyhotovený projekt na rodinný dům s platným stavebním povolením. Projekt rodinného domu je navržen pro bydlení velké rodiny s výhledem do okolní krajiny. Projekt domu lze individuálně upravit  podle svých požadavků.