Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: AGENA Reality s.r.o. » O společnosti

o společnosti

Již od roku 2011 poskytujeme PRÉMIOVÉ REALITNÍ SLUŽBY

V naší nabídce naleznete nejen mnoho stavebních pozemků, bytů a komerčních prostor v novostavbách situovaných v Praze a blízkém okolí, ale i tzv. "second hand" (vše kromě novostaveb) nemovitostí, jako jsou starší byty, domy, chaty, chalupy a pozemky. Zvláštní pozornost si zaslouží také privátní investiční příležitosti v oblasti realit. Na těchto stránkách naleznete pouze referenční vzorek ze širokého portfolia. Nemovitosti, které zde případně nenaleznete, Vám nabídneme z interního systému, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim představám, potřebám a finančním možnostem při schůzce u nás v kanceláři.

Individuální přístup
Ke všem klientům přistupujeme individuálně. Naši makléři mají omezený počet zakázek a věnují se každé s plnou vážností. Zajišťujeme komplexní realitní, právní a finanční servis tak, aby se celá transakce realizovala prostřednictvím naší kanceláře. Tento systém má samozřejmě vliv i na celkovou cenu našich služeb, která je rozhodně výhodnější, než v případě nutné spolupráce klienta s více subjekty (advokátní kancelář, finanční poradce, zpracovatel energetického štítku, či znaleckého posudku apod.). Návaznost jednotlivých úkonů je tak mnohem flexibilnější. 

Reakce klientů
Kladné hodnocení našich klientů a to, že se k nám mnozí z nich opakovaně vrací a doporučují naši kancelář ostatním, nás utvrzuje v tom, že jsme se vydali správným směrem a že u nás kvantita nepřevyšuje kvalitu. Přesto, že nemají realitní kanceláře v České republice příliš dobrou pověst, jsme přesvědčeni, že můžeme naší prací přispět k tomu, aby si lidé mohli bez obav vybrat profesionálního a seriózního partnera pro prodej své nemovitosti, což je pro mnohé z nich největší životní transakce.

Členství
Jsme dlouholetým členem Asociace realitních kanceláří ČR a Realitní komory ČR. Asociace realitních kanceláří ČR je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena v roce 1991 několika realitními kancelářemi z různých míst České republiky a v dnešní době čítá členská základna více než 300 realitních kanceláří z celé republiky. Každý člen ARK ČR se  zavazuje dodržovat Stanovy ARK ČR a Etický kodex realitního makléře. Kromě toho si  musí doplňovat své profesní znalosti a jednou za 5 let podstoupit ověření svých znalostí.  Případnou nespokojenost se službami členů ARK ČR může každý klient vyjádřit formou stížnosti, kterou pak řeší Dozorčí rada ARK ČR.

Pojištění
Jsme pojištěni na rizika vyplývající z realitní činnosti a to  na částku s limitem 1.750.000 Kč na jednu pojistnou událost a 3.500.000 Kč pro případ souběhu více pojistných události v jednom roce. Makléři jsou pak pojištěni na částku s limitem 875.000 Kč na jednu pojistnou událost a 1.750.000 Kč pro případ souběhu více pojistných události v roce. 

GDPR - ochrana osobních údajů
Společnost AGENA Reality s.r.o. zpracovává veškeré osobní údaje výhradně v souladu s právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů a dbá na ochranu osobních údajů v souladu s platnou a účinnou legislativou, kterou od 25. 5. 2018 představuje zejména nařízení EU 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, zkráceně „GDPR“), které je v České republice doplněno doprovodným zákonem o zpracování osobních údajů. Prostřednictvím tohoto prohlášení informujeme o zpracování Vašich osobních, ke kterému dochází v souvislosti s návštěvou webových stránek www.agenareality.cz, jakož i o některých dalších případech zpracování osobních údajů, kdy při činnostech společnosti AGENA Reality s.r.o. dochází ke zpracování osobních údajů dalších osob (například klientů, apod.).