Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 15
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: AGENA Reality s.r.o. » Prodej chaty 60 m², Kaliště - Poddubí

Prodej chaty 60 , Kaliště - Poddubí, Ev.č.: 21313

IMG_6025
IMG_6028
IMG_6022
IMG_6040
IMG_6026
IMG_6033
IMG_6034

Kontaktujte makléře

Tomáš HeyrovskýTomáš Heyrovský
+420 606 668 704
+420 775 604 775
[email protected]
IČ: 70136581

AGENA Labs s.r.o.AGENA Labs s.r.o.
Pod radnicí 1328/1
Praha - Košíře
+420 775 604 775
[email protected]
Cena3 995 500 Kč
KategorieChata
LokalitaPoddubí č.ev. 451, Kaliště
OkresPraha-východ
Velikost3 pokoje
Užitná plocha60 m²
Plocha pozemku410 m²
Zastavěná plocha60 m²
Plocha zahrady350 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji útulnou a pečlivě udržovanou dřevěnou chatu v oblíbené rekreační oblasti Poddubí nad řekou Sázavou. Chata stojí na krásném, udržovaném pozemku se vzrostlými okrasnými keři a množstvím kvetoucích rostlin, které vytvářejí příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci v soukromí přírody.

Nemovitost je postavena na zděném základu a je částečně podsklepená. Koupelna a vstupní chodba jsou zděné, ostatní části chaty tvoří dřevěná konstrukce. Přímo za oplocením navazuje les, kde je možné často zahlédnout lesní zvěř, což ještě více umocňuje klidnou atmosféru a přírodní charakter tohoto místa.

Dispozice chaty nabízí praktické a pohodlné uspořádání. Hlavním vstupem se vstupuje do předsíně, ze které je přístup do koupelny vybavené sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a pračkou. Z předsíně se dále pokračuje do kuchyně s jídelním koutem, která je propojena se společenskou místností. Odtud vedou vstupy do dvou samostatných ložnic a také na krásnou verandu obloženou dřevem s příjemným výhledem do zahrady a okolní krajiny.

Vytápění chaty zajišťují kamna, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. K dispozici je vlastní zdroj vody – studna, zavedena je elektřina a odpad je řešen vlastní jímkou. Parkovat lze přímo na pozemku.

Poddubí patří mezi vyhledávané rekreační lokality díky krásné okolní přírodě, blízkosti řeky Sázavy a širokým možnostem turistiky, cyklistiky, houbaření i relaxace. Velkou předností je rovněž velmi dobrá dostupnost do Prahy a Benešova – cesta do Prahy trvá přibližně 30 minut autem.

Pokud hledáte příjemné místo pro víkendový odpočinek i delší pobyty v přírodě, a zároveň chcete zachovat dobrou dostupnost do města, tato chata může být ideální volbou.