O firmě

Vážení klienti, v naší nabídce naleznete nejen mnoho stavebních pozemků, bytů a komerčních prostor v novostavbách situovaných v Praze a blízkém okolí, ale i tzv. "second hand" (vše kromě novostaveb) nemovitostí, jako jsou starší byty, domy, chaty, chalupy a pozemky. Zvláštní pozornost si zaslouží také privátní investiční příležitosti v oblasti realit. Na těchto stránkách naleznete pouze referenční vzorek ze širokého portfolia. Nemovitosti, které zde případně nenaleznete, Vám nabídneme z interního systému, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim představám, potřebám a finančním možnostem při schůzce u nás v kanceláři.

Individuální přístup

K našim klientům přistupujeme individuálně. Zajišťujeme komplexní nemovitostní, právní a finanční servis tak, aby se celá transakce realizovala prostřednictvím naší kanceláře a klienti se nemuseli zatěžovat vyhledáváním dalších firem, které nabízejí pouze dílčí úkony. Toto má samozřejmě vliv i na celkovou cenu našich služeb, která se ve výsledku presentuje výhodněji, než v případě spolupráce klienta s více partnery. Návaznost jednotlivých úkonů je také mnohem flexibilnější

Reakce klientů

Velmi positivní reakce našich klientů a to, že se k nám mnozí z nich opakovaně vrací, nás utvrzuje v tom, že jsme se vydali správným směrem, a i když nemají realitní kanceláře v České republice příliš dobrou pověst, jsme přesvědčeni, že můžeme přispět k tomu, aby si lidé mohli bez obav vybrat profesionálního a seriózního partnera při realizaci vlastního realitního obchodu, který je pro mnohé z nich největší životní transakcí.

Jsme členem Asociace Realitních Kanceláří České Republiky

Naše společnost je členem ARK ČR a Realitní Komory ČR.

Asociace realitních kanceláří České republiky je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena v roce 1991 několika realitními kancelářemi z různých míst České republiky a v dnešní době čítá členská základna kolem 200 realitních kanceláří z celé republiky. 

Každý člen ARK ČR se  zavazuje dodržovat Stanovy ARK ČR a Etický kodex realitního makléře. Členové jsou povinně pojištěni na rizika vyplývající z realitní činnosti a to  na částku 1 miliónu korun. Kromě toho si  musí doplňovat své profesní znalosti a jednou za 5 let podstoupit ověření svých znalostí.  Případnou nespokojenost se službami členů ARK ČR může každý klient vyjádřit formou stížnosti, kterou pak řeší Dozorčí rada ARK ČR. V roce 2013 byla na základě doporučení hospodářského výboru Poslanecké sněmovny, vytvořena pracovní skupina, která má za úkol připravit návrh právní normy o provozování realitní činnosti. Tato právní norma bude znamenat vytvoření určitých pravidel pro činnost realitních kanceláří a tím omezení nežádoucích postupů některých nesolidních zprostředkovatelů. ARK ČR se prostřednictvím svých zástupců podílí, jako představitel odborné veřejnosti, na tvorbě tohoto zákona.

Asociace realitních kanceláří - Agena reality s.r.o. realitni komora ceske republiky

 
-->